5.3 NM02/159 Rekonstrukce a výstavba areálu firmy REGUTEC, s.r.o. – Jihomoravský kraj

Předmětem podpořeného projektu byla rekonstrukce a přístavba v areálu společnosti REGUTEC, s.r.o.

Charakteristika žadatele

Firma REGUTEC, s.r.o. se zabývá výrobou pryžových výrobků pro dopadové zóny dětských hřišť, gumových desek pod houpačky a prolézačky. Na trhu působí mimo jiné jako dodavatel umělých povrchů víceúčelových sportovišť a golfových hřišť, protiskluzových podlahy koňských stájí, mycích boxů a kolotočů.

Popis projektu

Předmětem projektu byla rekonstrukce a přístavba v areálu společnosti REGUTEC, s.r.o. Projektem bylo realizováno rozšíření a modernizace výrobních, skladovacích a administrativních prostor žadatele v obci Němčičky okres Brno-venkov. Zrekonstruovaná podlahová plocha objektů je 1.397 m2. Projekt vyřešil zefektivnění výroby, logistiky, zlepšení pracovních podmínek a nedostatečného sociálního a kancelářského zázemí. Zrealizovány byly potřebné doprovodné investice nutné pro provoz areálu jako parkovací stání, areálové komunikace a chodníky, plochy pro dočasné skladování tříděného odpadu, areálové přípojky inženýrských sítí, kanalizace, oplocení, sadové úpravy.

Díky realizaci projektu vznikly podnikatelské objekty odpovídající současným trendům výstavby a vykazující vysokou, trvalou a estetickou hodnotu.

Rekapitulace projektu podpořeného z OPPI

Oblast podpory OPPI 5.3 - Infrastruktura pro podnikání
Program Nemovitosti
Datum zahájení Datum ukončení 26. 1. 2010 8. 2. 2012
Celkové způsobilé výdaje 30 624 056 Kč
Celková požadovaná dotace 18 374 000 Kč
Míra podpory dle žádosti 60%