Aktuální výzvy

Na této stránce přinášíme přehled aktuálně nabízených podpor z jednotlivých programů, které CzechInvest zprostředkovává.

Vyhlášení II. Nabídky zvýhodněných služeb pro účast v projektu CzechStarter

Dne 2. 10. 2017 vyhlašuje Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky Veřejnou nabídku zvýhodněných služeb pro účast v projektu CzechStarter, v pořadí již druhou.

Účastníci tohoto programu mají možnost po dobu 7 měsíců rozvíjet své podnikatelské aktivity prostřednictvím 150 hodin mentoringu a služeb poradenských společností. Ti nejlepší pojedou na 2týdenní camp v Silicon Valley.

 

Přihlášky lze podat v termínu: 2. 11. – 16. 11. 2017.

 

Více informací o programu a dokumenty nezbytné pro přihlášení naleznete na www.podporastartupu.cz/projekty/czechstarter-2/

 

Vyhlášení II. Nabídky zvýhodněných služeb pro účast v projektu CzechAccelerator

Dne 23. 10. 2017 vyhlašuje Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky Veřejnou nabídku zvýhodněných služeb pro účast v projektu CzechAccelerator, v pořadí již druhou.

Při účasti v aktivitě CzechAccelerator čeká účastníky tříměsíční akcelerační program v zahraničním inkubátoru v Silicon Valley, New Yorku nebo Singapuru plný mentoringu, poradenství, workshopů, networkingových akcí a dalších služeb s tím spojených.

 

Přihlášky lze podat v termínu: 23. – 30. 11. 2017.

 

Veškeré informace nejen o tomto projektu naleznete na webu www.podporastartupu.cz

Připojené soubory

Popis souboru Typ Velikost Datum

Nabídka zvýhodněných služeb CS_II. výzva

ZIP archiv 6,7 MB 27.9.2017

CzechAccelerator_II.výzva

ZIP archiv 6,7 MB 10.11.2017


API

Etická linka CzechInvest

Logo ministerstva průmyslu a obchodu ČR