Pracovníci regionální kanceláře:

  • poskytují informace o službách agentury CzechInvest
  • pomáhají firmám, které mají zájem realizovat svou investici v daném regionu
  • spolupracují se zástupci místní správy a samosprávy, školami a dalšími regionálními institucemi při hledání příležitostí rozvoje podnikatelského prostředí regionu
  • realizují semináře

Kdo jsme

 Milan Kavka  
Milan Kavka Tomáš Chmelík Martina Malíková
ředitel regionální kanceláře regionální projektový manažer regionální projektová manažerka
Tel.:+420 296 342 965 Tel.:+420 296 342 966 Tel.: +420 296 342 968

Kontakt

Autem:

Ze směru Praha: Dálnici opusťte exitem č. 67 (Ejpovice). Pokračujte směrem do centra po Rokycanské třídě a ulicí U Prazdroje. Na konci ulice na velké víceproudé křižovatce se dejte doleva ulicí Sirková a na dalších světelné signalizaci doprava na Americkou třídu.

Ze směru Norimberk: Dálnici opusťte exitem č. 89 (Sulkov) a pokračujte směr Plzeň. Na kruhovém objezdu využijte druhý výjezd a pokračujte ulicí Folmavská přes průmyslovou zónu Borská pole. Na dalším kruhovém objezdu využijte opět druhý výjezd a pokračujte ulicí Sukova. Na křižovatce s Klatovskou třídou se dejte doleva a pokračujte dále až na křižovatku U Práce, kde se odbočením vpravo dostanete na Americkou třídu.

Ze směru Karlovy Vary: Po příjezdu do města pokračujte Studentskou ulicí a odbočením vpravo se napojte na Karlovarskou třídu. Pokračujte stále rovně po Klatovské třídě a na křižovatce U Práce se dejte vlevo na Americkou třídu.

Pro parkování můžete využít placená parkoviště v blízkém okolí. V parkovací zóně B (hodinová sazba 20,- Kč) se nachází např. Kopeckého sady či Smetanovy sady. V parkovací zóně C (hodinová sazba 10,- Kč) např. Anglické nábřeží či Resslova.

MHD:

V blízkosti kanceláře se nalézá frekventovaná zastávka Mrakodrap (trolejbusy č. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 a 17 a busy č. 20, 27, 34, 35, 57 a 101). Ve vzdálenosti zhruba 400 m se nachází tramvajová zastávka U Práce (linka 4). Z centrálního autobusového nádraží volte trolejbusy č. 11 a 12 (zastávka CAN Tylova), z hlavního vlakového nádraží trolejbusy č. 11, 15, 16 a 17 (zastávka Hlavní nádraží).

 


API

Etická linka CzechInvest

Logo ministerstva průmyslu a obchodu ČR