Pracovníci regionální kanceláře:

  • poskytují informace o službách agentury CzechInvest
  • konzultují se zástupci firem možnosti podpory podnikání z programů strukturálních fondů EU, které CzechInvest zajišťuje
  • pomáhají firmám, které mají zájem realizovat svou investici v daném regionu
  • spolupracují se zástupci místní správy a samosprávy, školami a dalšími regionálními institucemi při hledání příležitostí rozvoje podnikatelského prostředí regionu
  • realizují semináře

Kdo jsme

     
Tomáš Vlasák Hana Matějková Lenka Loučková Tereza Všetečková
ředitel regionální kanceláře projektová manažerka projektová manažerka projektová manažerka
Tel.: 296 342 934   Tel.: 296 342 932 Tel.: 296 342 935

 

Kontakty

Regionální kancelář v Pardubicích se nachází v prostorách Administrativního centra Vinice v klidové části Pardubic cca 800m od středu města. Kancelář je umístěna ve 4. nadzemním podlaží administrativní budovy.

Loc: 50°1'49.52"N, 15°46'58.069"E

Příjezd vlakem: ze zastávky Hlavní nádraží (přímo před nádražím) jeďte autobusem č. 6 na zastávku Výzkumný ústav. Přejděte silnici a dejte se doleva cca 20 metrů podél hlavní silnice, poté zahněte doprava. Pokračujte dál podél fotbalového stadionu a garáží, silnice stáčí nejprve vlevo a pak vpravo až k našemu areálu.

Příjezd autobusem: autobusem č. 6 nebo 25 na zastávku Výzkumný ústav a poté stejnou cestou jako v předchozím případě.

Příjezd autem:

  • od Prahy: příjezd z dálnice D11 od Lázní Bohdaneč po silnici I/36.  Pokračujte stále rovně po hlavní silnici přes 3 kruhové objezdy, sídliště Polabiny a kolem benzinové stanice směrem na centrum až k světelné křižovatce na Masarykově náměstí (AFI Palace, ČEZ aréna). Odbočte vlevo, poté bude následovat několik semaforů. Na prvním jeďte rovně, na druhém vpravo, na třetím vpravo pod podjezd. Po podjetí mostu odbočte první ulici doleva. Pokračujte podél fotbalového stadionu a garáží, na konci odbočte doprava. Před sebou již uvidíte prosklenou administrativní budovu. Parkoviště pro hosty se nachází vedle budovy.

Doporučujeme zadat výše uvedené souřadnice do navigace.

  • od Chrudimi: na první světelné křižovatce v Pardubicích odbočte vpravo. Pojedete kolem krematoria stále rovně po ulici S.K.Neumanna. Těsně před železničním podjezdem odbočíte vpravo. Pokračujte podél fotbalového stadionu a garáží, na konci zahněte doprava. Před sebou již uvidíte prosklenou administrativní budovu. Parkoviště pro hosty se nachází vedle budovy.

Doporučujeme zadat výše uvedené souřadnice do navigace.

  • od Vysokého Mýta, Svitav, Brna: na kruhovém objezdu v Pardubicích jeďte rovně a dále pokračujte stále rovně po ulici Na Drážce. Na prvním a druhém semaforu jeďte rovně, na třetím odbočte doprava a ihned doleva pod železniční podjezd. Po podjetí mostu odbočte první ulici doleva. Pokračujte podél fotbalového stadionu a garáží, na konci zahněte doprava. Před sebou již uvidíte prosklenou administrativní budovu. Parkoviště pro hosty se nachází vedle budovy.

Doporučujeme zadat výše uvedené souřadnice do navigace.

Upozornění:

Při příchodu dostanete na recepci návštěvnickou kartu (po předložení OP nebo jiného dokladu totožnosti), která Vám umožní další přístup do budovy. Dále se vydejte přes lávku k proskleným dveřím, které si otevřete pomocí zapůjčené karty. Poté pokračujte doleva přes další prosklené dveře, za kterými po pravé straně uvidíte výtah. Naše kancelář se nachází ve 4. patře. Ihned po výstupu z výtahu se vydejte dřevěnými dveřmi vlevo. Pokračujte dlouhou chodbou ke čtvrtým dveřím, na kterých už uvidíte nápis CzechInvest.

 

Připojené soubory

Popis souboru Typ Velikost Datum

Jak se k nám dostanete

PDF dokument 69,47 kB 16.10.2009


API

Etická linka CzechInvest

Logo ministerstva průmyslu a obchodu ČR