Inovační firma Zlínského kraje

CzechInvest partnerem soutěže.

Inovační firma Zlínského krajeSmyslem soutěže je podpořit inovační aktivity podnikatelských subjektů ve Zlínském kraji a motivovat je k dalšímu rozvoji v této oblasti. Cílem soutěže je ocenit a zviditelnit nejlepší podnikatelské subjekty na poli inovací a zároveň tak prezentovat Zlínský kraj jako region disponující inovačním potenciálem. Specifickým cílem soutěže je přispět k trvalému vytváření prostředí podporující inovace a spolupráci.

Udělení ocenění firmě za její inovační aktivity je uznáním za kvalitní práci a zvýšení prestiže a kreditu firmy i důvěryhodnosti u zákazníků. Vítězné firmy mají právo používat logo soutěže k marketingovým účelům a budou prezentovány standardními komunikačními kanály vyhlašovatele a partnerů soutěže. Dalším benefitem získání ocenění je bezplatná publicita v krajských publikacích, zveřejnění článků, rozhovorů a reportáží účastníků v mediích po skončení soutěže.

Vyhlašovatelem soutěže je Zlínský kraj, soutěž se koná pod záštitou hejtmana Zlínského kraje. Partnerem soutěže je agentura CzechInvest.

Více informací naleznete na:

http://www.inovacnipodnikani.cz/soutez/index.html


Organizátor soutěže:

Technologické inovační centrum s.r.o.
Vavrečkova 5262 (budova 23), 760 01 Zlín
Zapsaná v OR vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 48562.
IČ 26963574, DIČ CZ26963574
 

Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Drotárová
mobil: +420 739 570 792
e-mail: drotarova@ticzlin.cz

Připojené soubory

Popis souboru Typ Velikost Datum

Startuje pátý ročník soutěže O nejlepší inovační firmu Zlínského kraje

Tisková zpráva

PDF dokument 383,6 kB 18.3.2016


API

Etická linka CzechInvest

Logo ministerstva průmyslu a obchodu ČR